Human Capital

Human Capital

Human Capital

  • 21. septembra 2023
  • 09:00 – 15:00
  • Falkensteiner Hotel Bratislava

Vstupenky

Nižšie uvedené čísla zahŕňajú vstupenky na toto podujatie, ktoré už máte v košíku. Kliknutím na tlačidlo „Získať vstupenky“ môžete upraviť všetky existujúce informácie o účastníkoch, ako aj zmeniť množstvo vstupeniek.
Vstupenky už nie sú k dispozícii

PROGRAM:

08:15 – 09:15

Registrácia účastníkov

09:15 – 09:30

OTVORENIE KONFERENCIE

moderátorka konferencie:
Ľudmila GUERIN, Prezidentka HRcomm; Senior Manager – HR Advisor, PwC Slovensko

09:30 – 10:30

PANEL 1

Technológie v HR – umelá inteligencia, gamifikácia, machine learning, … – ako ich využiť v náš prospech?

Panelová diskusia o technológiách v HR bude prínosom pre tých, ktorí chcú zostať v obraze o najnovších trendoch a technológiách v tejto oblasti a získať prehľad o tom, ako môžu využiť technológie na zlepšenie svojich HR procesov a dosahovanie obchodných výsledkov. 
Pokryje širokú škálu tém vrátane využitia umelej inteligencie a strojového učenia (machine learning) v oblasti ľudských zdrojov, stratégií digitálneho náboru a onboardingu, analýz pracovnej sily, zapájania zamestnancov a nástrojov na riadenie výkonnosti a vplyvu technológií na ich prácu. Pozvaní spíkri s nami pozdieľajú svoje skúsenosti, ponaučenia, ale aj inšpiratívne názory.

Róbert DUSÍK, CEO & Co-Founder, TITANS freelancers
Anton Keleši, Deputy Managing Director, DSV Solutions Slovakia
Majo Porvažník, Managing Co-founder, Vacuum Group

Viac informácií doplníme čoskoro…

10:30 – 11:30

PANEL 2

Biznis a HR transformácia – kde je ich prienik?

Hoci transformácia biznisu a transformácia ľudských zdrojov sú odlišné pojmy, sú úzko prepojené. Transformácia ľudských zdrojov je často kľúčovým predpokladom širších iniciatív na transformáciu podnikania, pretože môže pomôcť organizáciám vybudovať schopnosti, zručnosti a talent, ktoré potrebujú, aby uspeli na rýchlo sa meniacom trhu. Podobne aj transformácia biznisu môže poskytnúť impulz pre transformáciu HR, pretože zmeny v obchodnej stratégii a prevádzkovom modeli môžu vyžadovať zodpovedajúci posun v spôsobe, akým HR funguje. Naši spíkri sa podelia o svoje názory, skúsenosti, ako to v reálnom biznis svete funguje alebo naopak nefunguje…

Igor TÓTH, CEO, O2 Slovakia
Ľuboš LOPATKA, CEO, Nemocnica Bory
Peter Krutil, generálny riaditeľ Slovenská sporiteľňa

Viac informácií doplníme čoskoro…

Obedná prestávka: 11:30 – 12:45

12:45 – 13:45

PANEL 3

Wellbeing – ďalší buzzword v HR svete?

Cieľom diskusie na tému wellbeing je poskytnúť cenné poznatky, nástroje a zdroje na zlepšenie pohody a angažovanosti zamestnancov, ako aj na podporu produktivity a spokojnosti s prácou. Naši spíkri sa podelia s nami o svoje skúsenosti v oblastiach ako je zvládanie stresu, rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, podpora duševného zdravia, fyzická pohoda a vytváranie pozitívnej kultúry na pracovisku. Tieto aspekty sú, boli resp. budú poväčšine v kompetencii HR oddelenia, otázkou je, či je to správne, resp. či táto agenda patrí len pod HR alebo je to spoločná téma TOP manažmentu firiem?

Michal PIŠOJA, Predseda predstavenstva, AGEL a AGEL SK
Lucia ČIŠKOVÁ, Managing Director, Business Lease Slovakia
Branislav Sandtner, generálny riaditeľ, Citibank Europe plc, pobočka zahraničnej banky

Viac informácií doplníme čoskoro…

13:45 – 14:45

PANEL 4

Diverzita a inklúzia – je už súčasťou biznis stratégie a firemnej kultúry?

Diverzita a inklúzia je to vlastne téma CEO´s alebo HR oddelenia alebo u nás na Slovensku už bežná agenda v každej firme? Čo vlastne znamená podpora diverzity, rovnosti a inklúzie na pracovisku? Témy, ako sú nevedomá zaujatosť, vytváranie rôznorodej a inkluzívnej kultúry na pracovisku, spolupráca a budovanie rôznorodých tímov sú trendy alebo naozaj nevyhnutná, priam strategická súčasť biznis stratégie firiem?  Budeme, resp. musíme sa pozerať na kvóty zastúpenia žien a mužov v top pozíciách? Ako silno vnímame dôležitosť pochopenia diverzity a inklúzie vo firmách, aké prostredie vieme vytvárať v našich podmienkach? Ako nastaviť procesy, celkovú firemnú kultúru a podporiť inakosť našich zamestnancov? Otvorená diskusia so zaujímavými spíkrami, ktorí sa podelia o svoje názory a skúsenosti práve z tejto oblasti.

Michal MAJOR, Generálny riaditeľ, Whirlpool Slovakia
Martin KURUC, Generálny riaditeľ, Tesco na Slovensku
Lucia PAŠKOVÁ, Strategy, Vision, Founding Partner, CURADEN Slovakia

Viac informácií doplníme čoskoro…

14:45 – 15:00

UKONČENIE KONFERENCIE

moderátorka konferencie:

Ľudmila GUERIN, Prezidentka HRcomm; Senior Manager – HR Advisor, PwC Slovensko

Hlavný partner

Top

Prihlásiť sa.


Zaregistrovať sa.
Forgot Password?

Zaregistrovať sa.


Username
Want to Login?

Zabudnuté heslo?